Agencja Interaktywna Warszawa KADEOR

Jedną z naszych specjalizacji jest marketing dla branży deweloperskiej. Kolejne realizowane kampanie czy budowa stron internetowych pozwoliły nam stworzyć unikalne rozwiązania, które śmiało możemy wdrażać do kolejnych projektów. Znacznie poszerzamy możliwości stron internetowych. Przekonaj się, że mamy wszystko i jeszcze więcej by tworzyć najlepszy klimat do sprzedaży. Doskonale wiemy jak stworzyć kompletną stronę dla Twojej inwestycji. Poznaj specjalne narzędzia marketingowe i firmy, które nam zaufały.

Niech Twój klient poczuje klimat przyszłego domu dzięki naszym narzędziom!

Wirtualny spacer

Kolejne z naszych narzędzi, które znacznie zwiększa atrakcyjność strony i przejrzystość oferty – klient dostaje szanse, żeby poczuł się jak u siebie w swoim nowym mieszkaniu. Swobodnie, nie wychodząc z domu doświadcza nowego otoczenia. Oferujemy spacer w kilku wariantach, od prostego filmu po zaawansowane narzędzia 3D pozwalające użytkownikowi zwiedzić każdy kąt swojego przyszłego mieszkania krok po kroku.
1_wersja82-wersja9 cam1 v2 cam2 cam3 cam5 v2 cam6.2 wiz1

Wizualizacje/ model 3d

Tworzymy wizualizacje osiedli i mieszkań i dokładne modele 3D, które znacznie wzbogacają strony i dają odwiedzającym je klientom najlepsze wirtualne doświadczenie klimatu inwestycji. Przy tworzeniu wizualizacji współpracujemy z najlepszymi polskimi specjalistami.

Zdjęcia lotnicze

Fotografujemy budynki z lotu ptaka, pokazując ukończone inwestycje i plany budowy. Wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia, ze szczegółami pokazujące pole inwestycji. Przygotujemy zarówno statyczne zdjęcia, jak i dynamiczne filmy. To bardzo dobre rozwiązanie zachęcające klientów do zainteresowania się ofertą.

Interaktywna wyszukiwarka mieszkań

Jednym z naszych rozwiązań dedykowanych branży deweloperskiej, jest innowacyjna wyszukiwarka mieszkań optymalizująca etap przeglądania oferty przez potencjalnych klientów. Użytkownik może w bardzo łatwy sposób:
 • sprawdzić, które mieszkania są dostępne
 • jaki jest układ mieszkań i pobrać dokładny rys techniczny
 • bardzo szczegółowo pozna ofertę
Dzięki wyjątkowo przyjemnej dla użytkownika formie prezentacji oferty, na tworzonych przez nas stronach klienci spędzają kilkakrotnie więcej czasu niż na stronach bez dedykowanych rozwiązań.

Zobacz jak działa:

Atrakcyjność contentu na stronie wpływa na:

155s

średni czas przebywania na stronie

500

ilość sprzedanych mieszkań

500

wzrost liczby kontaktów z klientami
kolaz2

Karty mieszkań, elewacji, rzuty zagospodarowania terenu

To ile informacji i w jakiej formie zamieszczone będzie na stronie, potrafi być decydujące w procesie decyzyjnym. Przygotowujemy wszystkie plany od początku po wykończenie brandingiem firmy i nadanie im atrakcyjnej formy graficznej. Dokładne informacje przedstawione w bardzo wygodnej i profesjonalnej formie.

Materiały promocyjne

Strony to nie wszystko. Sprawdź jak jeszcze możemy Ci pomóc, sprawdzając naszą ofertę. Przygotowujemy materiały promocyjne, kampanie w wyszukiwarkach czy Social Media. Potrafimy wygenerować buzz, wokół projektów i bardzo cenimy sobie klientów branży deweloperskiej, ponieważ wiemy że nasza współpraca z nimi przebiega bardzo owocnie, o czym świadczą nie tylko zadowoleni klienci i nasze referencje, ale przedewszystkim liczby.

Zaufali nam:

logo_oaza_bronowice

logo_diamentowe_osiedle

logo_oaza

Potrzebujesz podobnej strony?

Pracując w Kadeorze od początku satysfakcję czerpię z rozwoju firmy, który mogłem codziennie obserwować. Przez lata naszymi klientami były firmy deweloperskie, które obsługiwaliśmy w zakresie budowy stron, marketingu internetowego i pozycjonowania. Doświadczenie zdobyte w pracy z tą branżą pozwala nam dzisiaj proponować kompleksowe rozwiązania. Zapraszam Państwa do kontaktu.

Usługi dla deweloperów

 • BIURO W WARSZAWIE

  • ul. Zagłoby 16c
  • 02-495 Warszawa

  (022) 250 23 23

  info@kadeor.pl

 • AGENCJA KADEOR

  • Ul. Rekreacyjna 14
  • 05-831 Rozalin
  • NIP: 534-233-69-29
  • REGON: 141672397
  • ING Bank Śląski S.A.
  • 95 1050 1924 1000 0092 3952 7097
 • DLA MEDIÓW

  • Chętnie pomagamy przy przygotowaniu publikacji prasowych z branży SEM & SEO.